Оригинални текстови

Соопштение на ФЗО за Договорот склучен со ,,МИ-ДА Гранд Моторс”

Фондот за здравствено осигурување на Република Северна Македонија последен пат има набавено 2 (две) патнички моторни возила марка Skoda Octavia Ambition 2,0 Tdi за свои потреби на 20.03.2014 година.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close