0_Македонија.ПорталОпштество

Сообраќајот на патот Прилеп – Градско во целосен прекин

Сообраќајот на патниот правец Прилеп - Градско, поради пожар кај местото Топлица, од 18:45 часот е во целосен прекин за сите видови возила, соопшти АМСМ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close