0_Македонија.ПорталСостојба на патиштата

Сообраќајот на патиштата по влажни коловози

Сообраќајот на државните патишта се одвива по влажни коловози, информираат од АМСМ.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close