0_Инфопакет.Портал0_Македонија.ПорталВременска прогнозаИнфопакетОпштество

Сончево со мала локална облачност и температура до 23 степени

Времето денеска ќе биде сончево со мала локална облачност и со слаб ветер претежно од северозападен правец. Максималната температура ќе биде во интервал од 17 до 23 степени.

Back to top button
Close
Close