0_Web_АктуелноВременска прогноза

Сончево со умерена облачност и умерен северозападен ветер

Времето во земјава ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северозападен правец.

Back to top button
Close
Close