0_Web_АктуелноВременска прогноза

Сончево со локална облачност и слаб северозападен ветер

Времето денеска ќе биде сончево со мала локална облачност и со слаб ветер претежно од северозападен правец. Максималната температура ќе биде во интервал од 16 до 23 степени.

Back to top button
Close
Close