Kultura.SlajderДописници МКДКултураКултура.Портал

Солистички концерт на уметничките од „Трио Долче“ во Охрид

Во Големата сала на Општина Охрид денеска јубилеен концерт ќе одржат уметничките од составот „Трио Долче“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close