Дописници МКДОпштински вести

Сограѓаните кои се вратија од странство да ги почитуваат здравствените мерки, порача кумановскиот кризен штаб

Сограѓаните кои се вратија од странство да ги почитуваат мерките за заштита и превенција, од Ковид-19 донесени од Владата, препорача денеска кризниот штаб на Куманово на 58-та седница.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close