0_Web_АктуелноBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономијаПолитика

Собраниската расправа по ребалансот на Буџетот продолжува утре

Во Собранието попладнево продолжи расправата по ребалансот на Буџетот, кој се носи поради ковид кризата и од чие усвојување зависи почетокот на реализацијата на четвриот пакет мерки за справување со последиците од ковид кризата вреден 470 милиони евра.

Back to top button
Close
Close