0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

Собранието одржа продолженија на шест седници

Собранието денеска одржа продолженија на шест седници, на третата, четвртата, шестата, седмата, осмата и деветтата и разгледа повеќе годишни извештаи за работата на неколку институции за 2019 година.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close