0_Македонија.ПорталПолитика

Собранието ја почна 29. седница, но не го утврди дневниот ред

Собранието денеска ја почна 29-та седница, но и по речиси двочасовна работа не го утврди дневниот ред и откако беше исцрпена листата на пријавени за збор, пратениците заминаа на едночасовна пауза што ја побара координаторот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Мицевски.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close