Дописници МКДХроникаХроника.Портал

Со платни налози со едукативна содржина полицијата превентивно опоменуваше за непрописно паркирање

Со оставање платни налози со едукативна содржина полицијата превентивно опоменуваше за непрописно паркирање на неколку улици во центарот на Струмица.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close