0_Македонија.ПорталБизнисБизнис.ПорталБизнис.СлајдерЕкономија

Со петтиот пакет завршува финансиската поддршка за исплата на плати, се очекува раст и развој на економијата

Со петтиот пакет завршува финансиската поддршка за исплата на плати. Ова е последно помагање за исплата на плати бидејќи се очекува излез од кризата и раст и развој на економијата, најави денеска премиерот Зоран Заев.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close