Дописници МКДОпштински вести

Со изложба на слики означен крајот на проектот „Стоп на говорот на омраза“

Со доделување на сертификати и изложба на слики изработени од ученици, беше означен крајот на проектот „Стоп на говорот на омраза“, чиј носител е Отсекот за превенција на СВР Тетово.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close