0_Maqedoni.PortalPartitë politikePolitikë

Snopçe: Shumica qeveritare nuk mund të sigurojë kuorum, do të mbështesim çfarëdo lloj interpelance

Kjo qeveri është jofunksionale dhe shumica qeveritare është në krizë dhe nuk mund të sigurojë kuorum për punën e Kuvendit prandaj do të mbështesim çfarëdo interpelance, ka thënë sot deputeti i Aleancës për Shqiptarët, Halil Snopçe.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close