0_Web_Насловна-слајдерSvet.SlajderСветСвет.Портал

Снежно невреме во САД, најмалку 21 жртва, милиони домови се без струја

Најмалку 21 човек го загуби животот поради снежно невреме во САД додека милиони се без струја во централниот и јужниот дел на државата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close