Svet.SlajderДописници СветСветСвет.Портал

Снежната бура во САД предизвикува затворање на центрите за вакцинација 

Зимската бура во северисточниот дел на САД продолжува веќе трет ден и во некои држави предизвика затворање на центрите за вакцинација против Ковид-19. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close