0_Македонија.ПорталBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Сметководителите ќе го кажат ставот за одбивањето на барањето за завршните сметки

Комората на сметководители при Сојузот на стопански комори денеска на прес-конференција ќе го образложи својот став за одбивањето на нивното барање за одложување на роковите за поднесување на завршните сметки. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close