0_Спорт.ПорталОстанатоСпорт.Слајдер

Смена на врвот во Одборот за организација на ЛОИ во Токио

-Нема да ги штедам своите напори во обидот Олимпијадата во Токио да биде успешно организирана, нагласи 56-годишната поранешна јапонска олимпијка во првата изјава по назначувањето.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close