0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитикаХроникаХроника.Портал

Случајот ,,Титаник” продолжи со сослушување сведоци

Поранешен вработен во НЛБ Тутунска банка, кој од 2011 до 2013 година работел во филијалата во дирекција, денеска беше сослушан како сведокот во случајот ,,Титаник".

Back to top button
Close
Close