Svet.SlajderБалканЗанимливости

Словенечкото маслиново масло – најдобро во северната хемисфера

Словенечко маслиново масло Вања, произведено од Вања Дујц во Копер, е добитник на престижната награда Олио Нуово за најдобро маслиново масло на северната хемисфера во 2021 година, објавија организаторите на натпреварот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close