0_Магазин.ПорталСцена

Словенечки медиуми: Наоми Вотс снима филм во Словенија

Медиумите објавија дека пристигнала американската глумица Скарлет Јохансен, но според новите податоци - тоа всушност, била Вотс. Еден од менаџерите на ски-центарот, Лука Вранчиќ изјави дека се во преговори со продукциска куќа, за снимање филм на странски јазик, од следната недела, па следните 14 дена.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close