Svet.SlajderБалканБалкан.Портал

Словенечка актерка проговори за своето искуство со сексуално вознемирување

Миа Скрбинац синоќа стана првата словенечка актерка што јавно проговори за нејзиното искуство со сексуалното вознемирување. Изјавта ја даде при нејзиното гостување на ТВ Словенија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close