0_Македонија.ПорталBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Слободни околу 7.000 работни места

На веб-страницата на Агенцијата за вработување на дневна основа во просек има активни конкурси и меѓу 6.000 до 7.000 слободни работни места, соопшти денеска на прес-конференција директорот на Агенцијата за вработување Абдуш Демири. 

Back to top button
Close
Close