0_Web_АктуелноВременска прогнозаОпштество

Сончево со мала до умерена облачност и северозападен ветер

Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност и со слаб до умерен ветер од северозападен правец. Максималните температури ќе бидат во интервал од 21 до 30 степени.

Back to top button
Close
Close