0_Македонија.ПорталОпштествоСервисни информации

Следните два дена стабилно време со ниски утрински температури, викендот облачно со дожд

Во следните два дена ќе се задржи стабилно време со ниски утрински температури и со услови за утринска магла по одделни котлини, информира Управата за хидрометеоролошки работи.

Back to top button
Close
Close