0_Македонија.ПорталБизнисБизнис.ПорталПолитика

СКСЗМ повикува пописот да се спроведе на транспарентен и професионален начин

Стопанската комора на Северо-Западна Македомнија (СКСЗМ) е една од најгласните институции за пописот на населението со цел државата да има точна слика за населението и анализите што се вршат да бидат точни и релевантни.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close