СкопјеХроникаХроника.Портал

Скопската полиција изрече 319 прекршочни казни на возачи

Министерството за внатрешни работи во текот на вчерашниот ден (15 јуни) продолжи со засилените акциски контроли во областа на сообраќајот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close