0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Скопјанец пронајден мртов во неговиот дом

Педесет и четиригодишниот скопјанец Б.Р. вчера бил пронајден починат во неговиот дом на подрачјето на општина Гази Баба.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close