0_Магазин.ПорталСцена

Скарлет Јохансон се омажи по третпат

Најскапо платената актерка од минатата година, ѕвездата на „Црната вдовица“ на Марвел, се омажи „во присуство на најблиското семејство и пријателите, согласно безбедносните препораки за Ковид-19“, се наведува во соопштението.

Back to top button
Close
Close