0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

„Скај спортс“: Роналдо најдобро засилување во историјата на Премиерлигата

Португалскиот репрезентативец Кристијано Роналдо е избран за најдобро засилување во историјата на Премиерлигата, во избор на британската телевизиска станица „Скај спортс“

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close