0_Спорт.ПорталФудбал

Сити го загуби Лапорт за половина година

Дваесет и пет-годишниот играч се повреди за време на натпреварот против Брајтон и Пеп Гвардиола на крајот ја потврди сериозноста на неговата повреда за време на неговата прес-конференција.

Back to top button
Close
Close