0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Сите политички сили да се фокусираат на евроатлантските интеграции – порака од Мекалистер и Флекенштајн

Поддршка од европратениците Мекалистер и Флекенштајн за уставните измени, реформите и процесот на помирување

Back to top button
Close
Close