СветСвет.Портал

Сите платеници ќе се повлечат од Либија за неколку дена

Постигнат е напредок за повлекување на сите платеници од Либија, што може да се случи во наредните денови, изјави шефот на либиското Министерство за надворешни работи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close