BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Siri: Kanë ikur 785 gra dhe fëmijë të pjesëtarëve të Shtetit islamik terrorist

Së paku 785 gra të lidhura me të ashtuquajturin Shtet islamik dhe fëmijët e tyre e braktisën kampin, të cilin e ruanin forcat siriane kurde në veri të vendit, kumtoi sot Observatori sirian për të drejta të njeriut me seli në Britani të Madhe.

Back to top button
Close
Close