Svet.SlajderСветСвет.Портал

Сирија одби израелски напад

Системот за противвоздушна одбрана на Сирија одби напад од Израел врз објекти во јужниот дел од Дамаск

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close