0_Спорт.ПорталФудбал

Синот на Диего Симеоне пред трансфер во Англија

Фудбалерот на Каљари, Џовани Симеоне е пред трансфер во Премиерлигата, објави денеска шпанскиот весник „Марка“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close