0_Спорт.ПорталОстанатоСпорт.Слајдер

Синот на Балак загина во сообраќајна несреќа

Синот на поранешниот капитен на германската фудбалска репрезентација Михаел Балак (44), 18-годишниот Емилио, загина во сообраќајна несреќа, возејќи квадроцикл во близина на Лисабон

Back to top button
Close
Close