СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Си-Ен-Ен: Трамп нема намера да поднесе оставка

Американскиот претседател нема намера да поднесе оставка. Тоа го јави Си-Ен-Ен повикувајќи се на изјава на тројца советници на Доналд Трамп.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close