Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Швајцарија во март ќе почне со олабавување на рестрикциите

Швајцарија планира првите „внимателни чекори“ за повторно отворање на земјата да ги спроведе од почетокто на следниот месец, јавуваат британските медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close