0_Web_АктуелноБалканСвет.Слајдер

Шумски пожар закана за куќи во близина на Атина

Шумски пожар денеска избувна во северните предградија на Атина, во подножјето на планината Пентели, заканувајќи се на домовите во близина поради силниот ветер, соопштија пожарникарите и локалните власти.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close