0_МИА Истражува.ПорталИзбрано

Што го одбележа четиригодишното владеење на Доналд Трамп?

Пред повеќе од пет години, Доналд Трамп се симна со златен лифт во холот на кулата Трамп во Њујорк и најави влегување во претседателската трка. Тој беше аутсајдер во Републиканската партија, телевизиска ѕвезда позната по стекови и вратоврски чија кандидатура беше исмејувана од политичката елита.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close