Дописници МКДОпштествоОпштински вести

Штипски бизнисмени покренаа иницијатива „Стоп на криминалот во судството“

Петтмина стопанственици од Штип и од останатите градови во Источниот регион на земјава покренаа иницијатива наречена „Стоп на криминалот во судството“.

Back to top button
Close
Close