0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderPolitikë

Shtatëmbëdhjetë vjet nga vdekja e presidentit Boris Trajkovski dhe anëtarëve të delegacionit

Me vendosjen e luleve në varrin dhe memorialet në nder të ish-presidentit Boris Trajkovski dhe anëtarëve të vdekur të delegacionit të tij sot do të shënohet 17 vjetori nga vdekja e tij në aksidentin me aeroplan në Rotimlje afër Mostarit.

Back to top button
Close
Close