Botë

Shpërthim në një fabrikë pambuku në Indi, 12 të vdekur 

Të paktën 12 persona kanë vdekur në një shpërthim dhe zjarr në një depo kimike në një fabrikë pambuku në Indinë perëndimore, kumtoi shërbimi i shpëtimit.

Back to top button
Close
Close