0_Web_AktualeBallkanBallkan.PortalSvet.Slajder

Shpërthim dhe zjarr në një fakultet në Beograd

Në Fakultetin Teknologjik- Metalurgjik në Beograd mbrëmë ka shpërthyer një zjarr, nuk ka të lënduar por është shkaktuar dëm i madh material.

Back to top button
Close
Close