0_Спорт.ПорталSport.SlajderТенис

Шпанско – грчко тениско финале во Барселона 

Шпанецот Рафаел Надал и Гркот Стефанос Циципас, првиот и вториот носител на АТП турнирот од серијата 500. во Барселона, ќе играат во утрешното финале

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close