Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Шпанскиот Врховен суд му забрани на каталонскиот лидер Тора да извршува јавна функција

Врховниот суд на Шпанија денеска му забрани на каталонскиот претседател Квим Тора да извршува јавна функција

Back to top button
Close
Close