Svet.SlajderЕвропа

Шпанската Влада нема сознанија за склучен договор за производство на Спутник В

Шпанската Влада денеска соопшти дека нема сознанија за постоење на каков било договор за произведување на руската вакцина против Ковид-19 Спутник В во Шпанија

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close