0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Шпанската лига најави можно враќање на навивачите на пролет

Претседателот на шпанската Ла Лига Ксавиер Тебас најави денеска можно враќање на навивачите на стадионите во април, во зависност од текот на процесот на вакцинирање против Ковид-19.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close